




Акустична колонка Edifier MP230 White
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edifier |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Акустична установка |
| Тип | Бездротовий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.85 кг |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 108.8 мм |
| Ширина | 164 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Так |
| Входи | AUX, USB |
| Інтерфейси | AUX-вхід, Bluetooth, USB, карта Micro SD |
| Стан | Нове |
| Тип харчування | Акумулятор |
| Колір корпусу | Білий і золотий |
- Ціна: 4 320 ₴


