



Мультипіч Philips Ovi Dual Basket AirFryer NA352/00
Характеристики продукту:
- розроблений для збалансованого харчування
- Технологія швидкого повітря
- 2 шухляди 2 розмірів
- 2 страви готові одночасно
- Велика місткість
- Додаток для рецептів
- Сенсорний екран
- Колір: сірий / мідний
Відповідні аксесуари (продаються окремо):
- Набір для випічки HD9945/01
- Набір для гриля HD9926/00
- Набір для сніданку HD9921/00
- 2-шаровий набір для приготування їжі HD9920/00
Хрусткі, ніжні та рівномірно пропечені страви завдяки технології Rapid Air
Забудьте про пригорілі або недосмажені страви. Наша запатентована конструкція оптимізує циркуляцію тепла, щоб воно не лише циркулювало навколо їжі, а й проникало в неї. Це гарантує, що ваші страви щоразу будуть хрусткими, ніжними та рівномірно приготованими.
2 шухляди двох розмірів для будь-якої страви
2 шухляди фритюрниці: Велика шухляда ідеально підходить для основних страв, картоплі фрі та інших улюблених страв . Меншу шухляду можна використовувати для закусок, овочів та снеків.
Обидві страви можна готувати одночасно.
Автоматично синхронізуйте час приготування між 2 висувними ящиками, щоб подавати всю вашу їжу як одну свіжу гарячу страву.
Встановіть однаковий час і температуру за допомогою функції копіювання . Швидко встановіть однаковий час приготування та температуру для обох кошиків одним натисканням кнопки.
Місткість 9 л, до 1,5 кг
Аерофритюрниця ідеально підходить для приготування сімейних страв. Великий кошик вміщує до 1,5 кг брюссельської капусти або до 1,5 кг курки.
Смачні страви з до 90% меншим вмістом жиру*
Тепер ви можете готувати смачні та корисні страви практично без олії.
*Порівняно зі свіжою картоплею фрі, смаженою у звичайній фритюрниці.
Сенсорний екран з 8 попередньо запрограмованими налаштуваннями для легкого приготування їжі
Більше жодної перевірки та вгадування налаштувань. Сенсорний екран відображає попередньо запрограмовані налаштування часу та температури для свіжої картоплі фрі, замороженої картоплі фрі, курки, м’яса, овочів, риби, тортів або розігріву страв.
Приготуйте повноцінну страву швидше, ніж у духовці
Неперевершена швидкість. Заощадьте час і приготуйте страву за лічені хвилини*
Смачні рецепти страв у аерофритюрниці з додатку NutriU . Найкраща подвійна аерофритюрниця з відповідними рецептами в додатку NutriU. Дізнайтеся, як крок за кроком приготувати сотні смачних страв за допомогою правильних налаштувань аерофритюрниці.
* Тест проведено на ковбасках у лівому кошику порівняно з традиційними конвекційними печами.
Легко миється завдяки безпечності миття в посудомийній машині та енергозбереженню
Не потрібно терти та замочувати . Заощадьте час на митті посуду завдяки кошику для фритюрниці, який можна мити в посудомийній машині.
Заощаджуйте до 70% енергії з фритюрницею Philips Hot Air Fryer
Фритюрниця з подвійним кошиком гарячого повітря допомагає вам заощаджувати гроші та використовує на 70% менше енергії, ніж стандартна духовка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість програм приготування | 8 |
| Максимальна температура | 200 град. |
| Споживана потужність | 2750 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.85 кг |
| Висота | 31.4 мм |
| Глибина | 38.2 мм |
| Ширина | 44.3 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття чаші | Да |
| Місткість картоплі | 1.5 г |
| Дисплей | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Кількість режимів приготування | 8 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм оливи | 9 л |
| Відсік для шнура | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Оглядове віконце | Немає |
| Стан | Нове |
| Знімна чаша | Да |
| Фільтр проти запаху | Немає |
| Функція автовідключення | Так |
| Колір | Темно-сірий |
| Колір корпусу | Темно-сірий |
- Ціна: 7 300 ₴

