




Телевізор Hisense 75E7NQ Pro
- Система: VIDAA
- Тюнер: DVB-T, DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T2
- Роз'єми: HDMI x4, USB x2
- Особливості: Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, USB-запис, Hisense VIDAA
- Екран: 75 дюймів QLED, UHD/4K, 3840 x 2160 пікселів
- Діагональ екрана [дюйми]: 75
- HD-формат: UHD/4K
- Технологія HDR (розширений динамічний діапазон): Dolby Vision, HDR10, HDR10+, HDR10+ Adaptive, HLG
- Частота оновлення: 144 Гц
- Частота оновлення екрана: 144 Гц
- Розумний телевізор: Так
- Android TV: Ні
- Wi-Fi: Так
- Для геймерів: Так
- Кількість USB-портів: 2
- Колір корпусу: Темно-сірий
Напружений та реалістичний
Ігри наступного покоління
Насолоджуйтесь плавним та чуйним ігровим процесом завдяки 144-Гц ігровому режиму Game Mode Pro, ігровій панелі Game Bar та низькозатримковій MEMC. Збільште свою конкурентну перевагу з Hisense Gaming TV.
Плавний ігровий процес із частотою оновлення 144 Гц
Насолоджуйтесь плавним ігровим процесом завдяки технології VRR 144 Гц. Така швидка частота оновлення екрана дає вам перевагу над опонентами та перетворює кожну гру на чисте задоволення.
Оптимізуйте свою гру та перемагайте
Отримайте повний контроль над своєю грою.
Новий світ ігор
Завдяки технологіям Dolby ви відчуєте об'ємний звук та нові спецефекти. Кожен ігровий момент стає захопливішим завдяки кращій візуальній та звуковій деталізації.
Глибокий чорний колір, яскравий блиск
Кожна сцена стає більш реалістичною.
Мільярди яскравих кольорів
Технологія квантових точок забезпечує насичені, реалістичні та чіткі кольори.
Найкраща якість зображення
Технологія Dolby Vision IQ HDR адаптується до вашого середовища перегляду, забезпечуючи яскравіші кольори, покращені світлові ефекти та глибшу деталізацію. Відкрийте для себе захоплююче зображення.
Безліч деталей
Кожна деталь зображення чітка та насичена деталями.
Фільми, як їх задумали
Режим «Кінорежисер» налаштовує параметри екрана відповідно до задумів кінематографістів.
Кінематографічний звук
Насолоджуйтесь кінематографічними враженнями під час перегляду фільмів, прослуховування музики чи гри.
Об'ємний звук
Dolby Atmos переносить вас у глибину подій, забезпечуючи реалістичний звук, що рухається разом із зображенням. Кожен перегляд фільму стає ще більш захопливим.
Широкий вибір роз'ємів
Розумний телевізор VIDAA™
VIDAA Smart TV пропонує швидкий доступ до популярних програм та потокових сервісів. Персоналізуйте свої вподобання та насолоджуйтесь VOD розвагами з найкращими польськими та міжнародними серіалами та спортивними подіями.
Повне голосове керування
Пауза, перемотування назад та навігація між контентом стають швидкими та простими.
CI-роз'єм – що це таке?
Що входить до комплекту
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hisense |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 75 дюйм |
| Вигнутий екран | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Підтримка HDTV | Так |
| Тип телевізора | Qled |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Вага | 28.3 кг |
| Висота | 960 мм |
| Глибина | 79 мм |
| Ширина | 1673 мм |
| Звук | |
| Вбудований сабвуфер | Так |
| Кількість динаміків | 3 |
| Об'ємне звучання | Так |
| Сумарна потужність звуку | 50 Вт |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | Цифровой оптический аудиовыход |
| Вихід на навушники | Так |
| Кількість роз'ємів HDMI | 4 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Зображення | |
| Конвертація 2D в 3D | Ні |
| Кут огляду | 178 град. |
| Функції | |
| Підтримка DLNA | Так |
| Мова меню | Український |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-T2, DVB-T, DVB-S, DVB-S2, DVB-C |
| Підтримка телевізійних стандартів | SECAM |
| Телетекст | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| HD-формат | UHD/4K |
| Smart TV | Так |
| VESA | 400 x 400 мм |
| Звукова система | Dolby Atmos |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Особливості | DLNA, Wi-Fi |
| Підтримувані бездротові інтерфейси | Bluetooth |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 1673х960х79 |
| Роздільна здатність екрану | 3840×2160 |
| Тип LED підсвічування | Прямий світлодіод |
- Ціна: 49 960 ₴


