




Монітор AOC CU34G2XP/BK
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AOC |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 34 дюйм |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | VA |
| Формат екрану | 21:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 180 Гц |
| Екран | |
| Покриття антивідблиску | Так |
| Час відгуку | 1 мс |
| Динамічна контрастність хххх:1 | 80000000 |
| Контрастність хххх:1 | 4000 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 430 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Версія HDMI | 2.0 |
| Версія USB | 3.2 |
| Вхід/Вихід | USB |
| Вихід на навушники | Так |
| Кількість роз'ємів HDMI | 2 |
| Розміри | |
| Вага | 6.51 кг |
| Висота | 367.5 мм |
| Глибина | 102.9 мм |
| Ширина | 808.3 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Поворот на 90 градусів | Ні |
| Регулювання висоти | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 59 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.3 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Функції | |
| ТВ-тюнер | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| DisplayPort | Так |
| Кількість кольорів екрана | 1007 Млн кольорів |
| Пульт ДУ | Немає |
| Роздільна здатність екрану | 3440х1440 |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г) | 808,3х367,5х102,9 |
| Стан | Нове |
- Ціна: 16 000 ₴







![Монітор AOC CU34G2XP 34, 3440x1440 пікселів, 180 Гц, 1 мс [GTG], вигнута частота оновлення, переваги](https://www.mediaexpert.pl/media/cache/resolve/filemanager_original/images/descriptions/images/62/6208150/storage_app_opisy2_aoc_700160/2.jpg)
![Монітор AOC CU34G2XP 34 3440x1440px 180Hz 1 ms [GTG] Вигнута швидкість відгуку](https://www.mediaexpert.pl/media/cache/resolve/filemanager_original/images/descriptions/images/62/6208150/storage_app_opisy2_aoc_700160/3.jpg)
![Монітор AOC CU34G2XP 34 3440x1440px 180Hz 1 мс [GTG] Вигнута роздільна здатність різкість кривизна матриця](https://www.mediaexpert.pl/media/cache/resolve/filemanager_original/images/descriptions/images/62/6208150/storage_app_opisy2_aoc_700160/4.jpg)
![Монітор AOC CU34G2XP 34 3440x1440px 180Hz 1 ms [GTG] Вигнутий HDR контрастність кольори зображення](https://www.mediaexpert.pl/media/cache/resolve/filemanager_original/images/descriptions/images/62/6208150/storage_app_opisy2_aoc_700160/5.jpg)
![Монітор AOC CU34G2XP 34, 3440x1440 пікселів, 180 Гц, 1 мс [GTG], вигнута синхронізація, плавність, розриви зображення, FreeSync](https://www.mediaexpert.pl/media/cache/resolve/filemanager_original/images/descriptions/images/62/6208150/storage_app_opisy2_aoc_700160/6.jpg)
![Монітор AOC CU34G2XP 34, 3440x1440 пікселів, 180 Гц, 1 мс [GTG], вигнутий, ігрові режими, налаштування](https://www.mediaexpert.pl/media/cache/resolve/filemanager_original/images/descriptions/images/62/6208150/storage_app_opisy2_aoc_700160/7.jpg)
![Монітор AOC CU34G2XP 34 3440x1440px 180Hz 1 мс [GTG] Вигнутий захист зору ергономічна основа з регулюванням](https://www.mediaexpert.pl/media/cache/resolve/filemanager_original/images/descriptions/images/62/6208150/storage_app_opisy2_aoc_700160/8.jpg)
![Монітор AOC CU34G2XP 34, 3440x1440 пікселів, 180 Гц, 1 мс [GTG], вигнуті порти, роз'єми концентратора](https://www.mediaexpert.pl/media/cache/resolve/filemanager_original/images/descriptions/images/62/6208150/storage_app_opisy2_aoc_700160/9.jpg)
![Монітор AOC CU34G2XP 34, 3440x1440 пікселів, 180 Гц, 1 мс [GTG], вигнутий, налаштування програми](https://www.mediaexpert.pl/media/cache/resolve/filemanager_original/images/descriptions/images/62/6208150/storage_app_opisy2_aoc_700160/10.jpg)