




Занурювальний блендер SMEG HBF03BLEU
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ручний блендер з аксесуарами

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smeg |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип приладу | Блендер |
| Харчування | Мережа 220В |
| Режим Турбо | Да |
| Тип блендера | Занурювальний |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | |
| Вінчик для збивання | Так |
| Насадка для замісу тіста | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 414 мм |
| Глибина | 65 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Імпульсний режим | Так |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Бездротова технологія | Немає |
| Матеріал занурюваної частини | нержавіюча сталь |
| Стаціонарне зарядний пристрій | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мірний стакан (Кухонні комбайни) | Да |
| Стан | Нове |
- Ціна: 6 280 ₴





