




Занурюваний блендер SMEG HBF03CREU
Занурювальний блендер з аксесуарами style="background-color: #ffffff;color: #313131;font-family: InterVariable;font-size: 12pt;font-style: normal;font-weight: normal;line-height: 1.11;">
Бренд Smeg InterVariable;font-size: 12pt;font-style: normal;font-weight: normal;line-height: 1.11;" Smeg - італійський виробник побутової техніки зі штаб-квартирою в Гвасталі, недалеко від Реджо-Емілії на півночі країни. Smeg має філії по всьому світу та велику мережу продажів. Вже понад 65 років побутова техніка Smeg сприймається як вишукане та елегантне рішення, що відповідає вимогам сучасного користувача, що досягається завдяки співпраці із всесвітньо відомими дизайнерами. Завдяки своїй організаційній культурі, що приділяє особливу увагу якості, технологіям та дизайну, компанія Smeg визнана у всьому світі як один із провідних представників стандарту «Зроблено в Італії».Стиль 50-х

Ефективний та стильний

Блендер HBF03 оснащений двигуном потужністю 700 Вт, який гарантує ефективність і швидкість при змішування, подрібнення або приготування пюре. Пристрій забезпечує плавне регулювання швидкості, що дозволяє точно підлаштовуватись під різні інгредієнти та текстури продуктів. Крім того, блендер оснащений функцією Turbo, яка ідеально підходить для роботи з твердими продуктами або для швидкого досягнення однорідної консистенції. normal;line-height: 1.11;">Повний комплект
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smeg |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Колір корпусу | Кремовий |
| Тип приладу | Блендер |
| Комплектація | |
| Вінчик для збивання | Так |
| Насадка для замісу тіста | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 414 мм |
| Глибина | 65 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Імпульсний режим | Так |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротова технологія | Немає |
| Матеріал занурюваної частини | нержавіюча сталь |
| Мірний стакан (Кухонні комбайни) | Да |
| Прогумована ручка | Да |
| Режим Турбо | Да |
| Стан | Нове |
| Стаціонарне зарядний пристрій | Немає |
| Тип блендера | Занурювальний |
| Тип управління | Кнопкове | Ручне |
- Ціна: 6 500 ₴





