-9%








Індукційна варильна поверхня Samsung NZ64M3707AK
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтуїтивно зрозумілий контроль температури
Функція швидкої зупинки
Функція збільшення потужності
Індекс залишкового тепла
Функція автоматичного визначення панорамування
Батьківський замок
Запобіжний вимикач
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Індукційна |
| Тип електричних нагрівачів | Індукційні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Висота | 56 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Конфорки | |
| Кількість індукційних конфорок | 4 |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант установки | Настільний |
| Вбудована техніка | Так |
| Захисне відключення | Так |
| Покриття варильної поверхні | кераміка |
| Розпізнавання наявності посуду | + |
| Стан | Нове |
| Тип управління | Сенсорне електроноелектроне |
- Ціна: 13 030 ₴

