



Газонокосарка-робот Worx Landroid M700 Plus WR167E

Роботизована газонокосарка WORX Landroid M700 Plus WR167E дозволить вам досягти фантастичних результатів. Рекомендується для ділянок площею до 700 м² . Коли заряд акумулятора низький, газонокосарка автоматично повернеться до зарядної станції . Завдяки змінному напрямку обертання ножів, робот рівномірно зношує їх.

Роботизована газонокосарка WORX Landroid M700 Plus WR167E підключається до вашого телефону через Wi-Fi , тому ви можете керувати нею за допомогою застосунку Worx Landroid . Функція Plug & Play забезпечує миттєве налаштування. Робот готовий до роботи одразу після розпакування.

WORX Landroid M700 Plus WR167E розроблений для використання на складнішій місцевості. Він може справлятися зі схилами до 35 градусів . Він оснащений ефективним безщітковим двигуном , що забезпечує надійність, довговічність та тривалий термін служби.

Також вбудована технологія AIA , що забезпечує кращу навігацію у вузьких та важкодоступних місцях. Вона також надсилає сигнал, коли пристрій досягає краю зони скошування.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Worx |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліс | 3 шт. |
| Максимальна ширина скошування | 18 мм |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.8 кг |
| Висота | 208 мм |
| Довжина | 580 мм |
| Ширина | 403 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 27 700 ₴

