



Газонокосарка-робот Worx Landroid M500 Plus WR165E
Роботизована газонокосарка WORX Landroid M500+ | WR165E
Ідеальний газон без зайвих зусиль
Landroid — це сучасний робот-косарка , яка завдяки штучному інтелекту та сучасним дизайнерським рішенням ефективно доглядає за вашим садом. Регулярне скошування природним чином потовщує траву, створюючи зелений килим.
Автоматичний графік скошування
Landroid — це розумний пристрій, який забезпечить вам надійний та безпроблемний догляд за садом. Використовуючи штучний інтелект та хмарні дані, пристрій визначає найкращий час для скошування та автоматично вирішує, коли косити для досягнення найкращих результатів. Вам більше не потрібно турбуватися про регулярне скошування — дозвольте Landroid подбати про ваш сад.
Нав'язлива увага до деталей
Landroid оснащений технологією Cut to Edge, яка дозволяє точно підстригати траву навіть до самих країв . Спеціально розроблене подовжене лезо дозволяє стригти газон до 4 см від краю. Це значно зменшує потребу в додатковому підстриганні тримером.
Інтелектуальна навігація
Landroid легко прокладає собі шлях у вузьких коридорах , що робить його набагато швидшим, ніж звичайні роботизовані газонокосарки з випадковою навігацією.

Дистанційне керування
Безкоштовний додаток для iOS та Android розблоковує суперздібності у вашому Landroid.
- Знайдіть свій Landroid за допомогою Find My Landroid.
- Використовуйте камеру для вимірювання газону.
- Автоматизуйте графік скошування.
- Перевірте свою статистику та сповіщення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Worx |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліс | 3 шт. |
| Максимальна ширина скошування | 18 мм |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.4 кг |
| Висота | 208 мм |
| Довжина | 580 мм |
| Ширина | 403 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 24 800 ₴

