




Електрочайник Xiaomi Smart Kettle 2 Pro (BHR9107EU)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розумний чайник Xiaomi Mi 2 Pro
З Xiaomi Mi Smart Kettle 2 Pro ви можете насолоджуватися свіжими гарячими напоями в будь-який час доби! Точне регулювання температури з кроком 1°C та два режими кипіння – це лише деякі з функцій, якими цей розумний чайник вас порадує.
Точне керування з кроком 1°C — ви можете легко налаштувати температуру відповідно до своїх потреб за допомогою безступінчастої ручки
Інтелектуальне приготування їжі в різних режимах – з водопровідною або фільтрованою водою
Тривалий час збереження тепла — до 24 годин за допомогою мобільного додатку
Економте час та енергію – потужність 1800 Вт забезпечує надшвидке кип'ятіння води
Надійність на найвищому рівні – до 4 функцій, що підвищують безпеку щоденного використання

Зустрічайте Xiaomi Mi Smart Kettle 2 Pro
Отримайте повний контроль
Розумний чайник Xiaomi Mi Smart Kettle 2 Pro дозволяє легко налаштувати температуру води відповідно до ваших уподобань або типу напою. За допомогою спеціальної ручки ви можете легко встановити потрібну температуру та точно регулювати її з точністю до 1°C. Вбудований світлодіодний дисплей відображає вибрані параметри, а розумний круглий індикатор інформує вас про поточну температуру води.
Інтелектуальне кип'ятіння води
Внесіть інновації на свою кухню з чайником Xiaomi з підтримкою Wi-Fi! Після встановлення застосунку Xiaomi Home ви можете запрограмувати власні налаштування температури та активувати їх лише одним клацанням миші. Встановіть бажану температуру та виберіть бажаний час кипіння, щоб заощадити час та приготувати гарячий напій, коли забажаєте!
Гаряча вода до 24 годин
Насолоджуйтесь гарячою кавою одразу після пробудження або ароматним чаєм, коли повернетеся додому. Чайник може підтримувати воду гарячою до 24 годин1 ! Заздалегідь встановіть бажану температуру в додатку та запрограмуйте час підтримки температури, щоб насолоджуватися свіжозавареними напоями в будь-який час доби.
Збережіть час та енергію
З Xiaomi Mi Smart Kettle 2 Pro ви можете заощадити час на кухні та зменшити рахунки за електроенергію. Ця функціональна модель оснащена ефективним нагрівальним елементом потужністю 1800 Вт, що мінімізує час, необхідний для приготування гарячого напою. Кип'ятіння 1,7 літра води, всього вмісту чайника, займає лише кілька хвилин.
Точний контроль
Розумний чайник Xiaomi Mi Smart Kettle 2 Pro розроблений з урахуванням безпеки та комфорту. Високочутливий термостат забезпечує стабільну роботу та дозволяє точно контролювати температуру. Після досягнення потрібної температури термостат автоматично вимикає нагрівання.
Захист від опіків
Двошарова конструкція моделі Xiaomi гарантує безпеку вас та ваших близьких. Подвійна теплоізоляція пристрою зберігає корпус прохолодним навіть під час кипіння води в чайнику. Крім того, цей проміжний ізоляційний шар ефективно утримує тепло всередині чайника.
Гарантований душевний спокій
Розумний чайник Xiaomi Mi Smart Kettle 2 Pro забезпечує безпеку на кількох рівнях, тож ви можете користуватися чайником без зайвого стресу! Пристрій автоматично вимикається після закипання та коли вода порожня. Він також має пожежний захист та запобіжник, щоб мінімізувати ризик нещасних випадків та запобігти поломкам.
Зручність використання
Розумний чайник Xiaomi Mi Smart Kettle 2 Pro оснащений низкою практичних функцій, що забезпечують комфортне щоденне використання. Однією з них є автоматичне двоступеневе відкриття кришки для легкого наповнення. Демпферний механізм запобігає раптовому вибуху гарячої пари під час відкриття кришки чайника з окропом.
Довговічність протягом багатьох років
Високоякісний внутрішній корпус з нержавіючої сталі 304 надзвичайно міцний, легко очищується та стійкий до корозії та окислення, що забезпечує гігієнічний контакт з водою. Цілісна конструкція Xiaomi Mi Smart Kettle 2 Pro з інтегрованим носиком полегшує наливання та запобігає протіканню.
Різні потреби, один пристрій
Відкрийте для себе справді інтелектуальний підхід до кип'ятіння води! Xiaomi Mi Smart Kettle 2 Pro пропонує два режими роботи, що дозволяє легко налаштувати його параметри відповідно до ваших поточних потреб та різноманітних потреб вашої родини. Перед початком процесу кип'ятіння виберіть режим водопровідної води або фільтрованої води, залежно від того, що знаходиться в чайнику. Щоденне приготування напоїв стане ще простішим.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Ні |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Пластик |
| Об`єм | 1.7 л |
| Покриття нагрівального елементу | антипригарне покриття |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Тип | Електрочайник |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Функція автовідключення | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування чайника | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 273 мм |
| Глибина | 242 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 2 800 ₴


