
Електрогриль притискний Tefal GC717810
Te+ XL
Tefal GC727810 Optigrill+ XL Удосконалюйте свої навички приготування страв на грилі з домашнім електричним грилем #ffffff;color: #000000;font-family: Calibri;font-size: 14pt;font-style: normal;font-weight: normal;line-height: 1.5;text-decoration: none;">OptiGrill XL , який забезпечує ідеальне приготування страв для групи зOptiGrill #ffffff;color: #000000;font-family: Calibri;font-size: 14pt;font-style: normal;font-weight: normal;line-height: 1.5;text-decoration: none;"> автоматично регулює час приготування на грилі в залежності від товщини та кількості м'яса, гарантуючи професійний результат.
Ідеальний результат відповідно до ваших побажань: від майже сирого до добре просмаженого. Завдяки великій поверхні, на якій можна нагодувати до 8 гостей, та інтелектуальної технології, яка автоматично регулює час приготування
Індикатор готовності
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Варіант установки | Настільний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Тип нагріваючої поверхні | Ребриста плита |
| Габаритні розміри гриля | |
| Вага | 7.2 кг |
| Висота | 175 мм |
| Глибина | 365 мм |
| Ширина | 445 мм |
| Розміри робочої поверхні | |
| Глибина робочої поверхні | 200 мм |
| Ширина робочої поверхні | 400 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 0.8 м |
| Індикатор роботи | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматична система приготування | Так |
| Індикатор включення | Так |
| Можна мити в посудомийній машині | Так |
| Площа поверхні | 800 см2 |
| Рукоятка | Термопластик |
| Стан | Нове |
| Зйомні частини можна мити в посудомийній машині | Так |
| Знімний піддон для соку | Так |
| Тип приладу | Контактний гриль |
| Тип установки | Настільний |
| Колір корпусу | Чорний |
- Ціна: 5 699 ₴

