




Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Dreame V12 Pro (VFS1)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вертикальний пилосос Dreame V12 Pro

3 режими роботи

Ефективна батарея в Dreame V12

Ідеальна щітка для підлоги

Перевірені рішення
Dreame доводить, що прибирання не обов'язкове.Точно має бути неприємним і стомлюючим завданням. Пилосос напрочуд легкий і ідеально збалансований. Завдяки цьому можна легко переміщати його між поверхами або піднімати, щоб пропилососити стелю або штори. Ергономічна ручка робить його винятково зручним в управлінні. Великого пилозбірника об'ємом 500 мл достатньо для прибирання всієї квартири. Його випорожнення відбувається надзвичайно швидко та легко – просто натисніть кнопку.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dreame |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм пилозбірника | 0.5 л |
| Тип прибирання | Суха |
| Рівень шуму | 84 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.4 (кг) |
| Час заряду акумулятора | 4 годину |
| Висота | 767 мм |
| Глибина | 176 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга акумулятора | 25.2 В |
| Харчування | Акумулятор |
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Стан | Нове |
| Тип | Вертикальний+портативний |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Колір корпусу | Сірий |
| Час роботи від акумулятора | 85 ч |
| Ширина | 280 (мм) |
- Ціна: 17 880 ₴





