



Саундбар Sony HT-SF150
Двухканальна одноканальна звукова панель HT-SF150
Компактна звукова панель з динаміком Bass Reflex для ще краще Тонкий дизайн HT-SF150 дозволяє йому ідеально вписатися у будь-який інтер'єр. Завдяки виходу HDMI з функцією ARC, цю модель можна легко підключити до телевізора, а технологія S-Force PRO Front Surround забезпечує високоякісний звук. Відтворення музики через USB або Bluetooth• Покращений звук Bass Reflex
2 канали
Подвійна акустична система забезпечує об'ємний звук на передній панелі компактного пристрою
Динамік з фазоінвертором
Бездротове підключення до телевізора Аудіо можна передавати на звукову панель бездротового зв'язку
Один кабель HDMI ARC Передавайте аудіо та керуючу інформацію з телевізора за допомогою одного кабелю з HDMI ARC.
Звук, який оточує вас з усіх боків Технологія S-Force PRO Front Surround імітує акуст насиченим, максимально наближеним до оригіналу звуком.
Потокова передача з підключенням Bluetooth Потокова передача музики за допомогою Bluetooth®-підключення Підключення через USB Підключіться через USB і слухайте улюблені альбоми.






| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sony |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип | Бездротовий |
| Вид товару | Саундбар |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.4 кг |
| Висота | 64 мм |
| Глибина | 88 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Dolby Digital | Так |
| FM-тюнер | Немає |
| Входи | USB, оптичний |
| Виходи | HDMI, USB-роз'єм |
| Інтерфейси | Bluetooth, HDMI, USB, Оптичний вхід |
| Кількість каналів | 2.0 |
| Підтримувані бездротові інтерфейси | Bluetooth |
| Пульт | + |
| Стан | Нове |
| Суммарная мощность звука | 120 (Вт) |
| Тип харчування | Мережа |
| Формат акустики | 2.0 |
- Ціна: 6 800 ₴

