-9%




Льодогенератор CASO IceMaster Pro (3301)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Льодогенератор CASO Germany IceMaster Pro крупним планом
1КОМПАКТНІ РОЗМІРИ
Льодогенератор розміром 242 x 358 x 328 мм підійде будь-де – на кухонній стільниці, за барною стійкою чи на садовому столі.
2ПРОЗОРА КРИШКА
Через скло в кришці ви можете зазирнути всередину пристрою CASO Germany IceMaster Pro – ви можете перевірити, скільки льоду всередині, не відкриваючи його та не впускаючи тепло всередину.
3ПРОСТО У ВИКОРИСТАННІ
Зрозуміла та інтуїтивно зрозуміла панель керування дозволяє дуже легко вибрати потрібні вам налаштування.

У комплекті CASO Germany IceMaster Pro

1Льодогенератор
2Кошик з кубиками льоду
3Кулька льоду
4Інструкція користувача
5Гарантійний талон
CASO Німеччина – надійний бренд
2-річна гарантія
Динамічно розвивається бренд побутової техніки
Продукція доступна в понад 40 країнах

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Caso |
| Вид льоду | Кубикові |
| Матеріал | Метал |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.3 кг |
| Висота | 35.8 мм |
| Ширина | 24.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 міс |
| Глибина | 35.8 |
| Номінальна напруга | 230 |
| Об`єм | 3.1 л |
| Споживана потужність | 90 Вт |
| Стан | Нове |
| Довжина | 32.8 |
- Ціна: 8 699 ₴

