




Мультипіч NINJA Foodi Max Dual Zone Smart Cook AF451EU
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NINJA |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об`єм | 9.5 л |
| Споживана потужність | 2470 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.8 кг |
| Висота | 270 мм |
| Глибина | 325 мм |
| Ширина | 415 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття чаші | Да |
| Дисплей | Так |
| Максимальна потужність печі | 2470 Вт |
| Максимальна температура | 240 °C |
| Стан | Нове |
- Ціна: 8 500 ₴













