
Электрочайник Smeg KLF04SSEU
Не можете уявити собі дня без улюбленої чашки чаю? Ви можете насолоджуватися бадьорим чорним чаєм вранці, розслаблюючим зеленим чаєм протягом дня та смачним білим чаєм ввечері. Кожен із цих напоїв вимагає різної температури заварювання. З огляду на ваші потреби, ми створили чайник SMEG KLF04SSEU з регульованою температурою. Колекція 50-х років, що поєднує ретро-стиль з передовими технологіями , порадує всі ваші почуття та додасть стильного штриха будь-якому інтер'єру.

Чайник SMEG KLF04SSEU пропонує сім температурних режимів, від 50 до 100°C. Крім того, функція підтримки температури дозволяє підтримувати воду на вибраній температурі протягом 20 хвилин. Ви можете відповісти на важливий дзвінок і повернутися до заварювання чаю.

Для вашої зручності ми створили подвійний дисплей рівня води – у літрах та чашках. Один чайник може приготувати до 1,7 літра або 7 чашок води. Запрошувати гостей на недільний чай ще ніколи не було так зручно.

Вода також впливає на смак чаю. Саме тому чайники SMEG KLF04SSEU оснащені знімним фільтром з нержавіючої сталі, який легко очищується та видаляє вапняний наліт з води.

Чайник зручно обертається на підставці на 360° з нековзними ніжками та системою безпеки , яка вимикається, коли в ньому закінчується вода. Система м'якого відкриття забезпечує плавне відкривання кришки лише одним дотиком.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smeg |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикатор рівня води | Так |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 1.7 л |
| Покриття нагрівального елементу | покриття з нержавіючої сталі |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Тип | Електрочайник |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Функція автовідключення | Так |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Дисплей | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Звуковий сигнал | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Підсвічування чайника | Ні |
| Таймер | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.8 кг |
| Висота | 275 мм |
| Глибина | 171 мм |
| Ширина | 226 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 9 500 ₴

