




Телевізор Sony KD-50X75WL
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Sony KD-50X75L 50-дюймовий 4K UHD LED-телевізор чорного кольору
Наш процесор X1 — це технологічний двигун яскравого та барвистого зображення. Обробка природних зображень завжди була наріжним каменем філософії дизайну телевізорів Sony, а сімейство процесорів X1 є кульмінацією десятиліть розробок та інженерного досвіду.
![]() |
![]() |
Dolby Vision, технологія, яку часто асоціюють із великими кінотеатрами, розкриває весь потенціал усього, що ви дивитеся, надаючи зображенню неймовірно яскраві кольори, чіткішу контрастність і глибші текстури. Завдяки кращій деталізації ви можете навіть помітити деталі у ваших улюблених сценах, які раніше пропускали.


Детальна інформація:
- Екран: 50-дюймовий світлодіодний, UHD/4K, 3840 x 2160 пікселів
- Розумний телевізор: Так
- Android TV: Так
- Для геймерів: Так
- Тюнер: Аналоговий, DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T2/HEVC/H.265
- Частота оновлення екрана: 60 Гц
- Технологія HDR (розширений динамічний діапазон): Dolby Vision, HDR10, HLG
- Роз'єми: HDMI x4, USB x2
- Функції: Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, запис на USB, Sony Bravia Engine
- Колір корпусу: Чорний
![]() |
![]() |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sony |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 50 дюйм |
| Вигнутий екран | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Споживана потужність | 69 Вт |
| Тип телевізора | LED |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Операційна система | Google TV |
| Інтерфейси | |
| Бездротові можливості | Wi-Fi, Bluetooth |
| Кількість роз'ємів HDMI | 4 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Розміри | |
| Вага | 12.1 кг |
| Висота | 653 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Ширина | 1126 мм |
| Звук | |
| Кількість динаміків | 2 |
| Сумарна потужність звуку | 40 Вт |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-S2, DVB-S, DVB-C, DVB-T2 |
| Функції | |
| Мова меню | Англійська, Український |
| Користувальницькі характеристики | |
| Dolby Atmos | + |
| Smart TV | Так |
| VESA | 200 × 200 мм |
| Вхід/Вихід | Ethernet (LAN), HDMI, USB, Вхід для антени (RF), Композитний вхід (AV), Слот CI |
| Роздільна здатність екрану | 3840×2160 |
| Частота поновлення | 60 Гц |
| Частота розгортки | 60 |
- Ціна: 38 730 ₴






