



Апарат для упаковки CASO VC 10 PlusEdition (1374)
Запаювач харчових продуктів Caso VC 10 PlusEdition
Запаювач харчових продуктів Caso VC 10 Plus Edition – це практичний домашній вакуумний пакувальник, який допомагає продовжити свіжість продуктів до 5 разів. Завдяки потужності 110 Вт та повністю автоматичному режиму роботи, пакувальник дозволяє швидко та ефективно відкачувати повітря та запаювати фольгу за один цикл. Модель VC 10 Plus Edition оснащена функцією імпульсного запаювання , яка дозволяє дбайливо пакувати крихкі або вологі продукти. Компактний дизайн з інтуїтивно зрозумілим сенсорним екраном робить керування простим та зручним. Також у комплект входять стартові пакети, тому пакувальник готовий до використання одразу після розпакування. Ідеально підходить для зберігання продуктів у холодильнику або морозильній камері, або для приготування порцій методом су-від.
Найважливіші параметри:
- Потужність: 110 Вт
- Тип роботи: Автоматичне відсмоктування + зварювання
- Додаткові функції: Імпульсне зварювання (ручне керування відсмоктуванням)
- Максимальний вакуум: до -0,8 бар
- Ширина шва: до 30 см
- Тип фольги: Структуровані пакети та рулони
- Керування: Сенсорна панель керування
- Застосування: Для сухих та вологих продуктів
- У комплекті: Стартовий набір вакуумних пакетів
- Колір: сріблястий та чорний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Caso |
| Максимальна ширина пакету | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.4 (кг) |
| Висота | 90 мм |
| Гарантія | 12 міс |
| Глибина | 90 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення | Побутове |
| Споживана потужність | 110 Вт |
| Потужність, Вт | 110 |
| Стан | Нове |
| Тип приладу | Вакууматор |
| Колір | Срібло |
| Колір корпусу | Срібло |
| Ширина | 150 (мм) |
| Довжина | 360 |
- Ціна: 4 199 ₴

