-9%






Робот-пилосос з вологим прибиранням Lenovo Z1s PRO
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
LENOVO Z1S PRO

Він пам'ятає карту будинку
Цей робот-пилосос автоматично створює карту вашого будинку та, що найважливіше, запам'ятовує її. Таким чином, під час наступних циклів прибирання пристрій точно знатиме, які зони вашого будинку потрібно прибрати. Тож вам не потрібно стежити за тим, чи ретельно робот прибирає інтер'єр – ви можете бути впевнені, що він зробить це ретельно.

Тривалий робочий час
Цей робот-пилосос оснащений акумулятором, який забезпечує приблизно 150 хвилин безперервної роботи. Це означає, що ви можете бути впевнені, що повністю зарядженого акумулятора вистачить для прибирання великої площі — навіть цілої квартири. Навіть якщо робот не встигне прибрати весь бруд за цей час, він повернеться до своєї док-станції та автоматично продовжить прибирання.

Різні вбудовані датчики
Ви можете бути впевнені, що цей робот-пилосос безпечний. Він має різноманітні вбудовані датчики, які забезпечують ефективну роботу без зіткнень. До них належать датчики запобігання зіткненням, виявлення перешкод, падінь та забруднених місць. Усе це робить його корисним обладнанням. Ви можете залишити його працювати самостійно вдома, а коли ви повернетеся, він чекатиме на док-станції, а ваша квартира буде ретельно прибрана.

Віртуальна стіна
Завдяки віртуальній стіні пристрій прибиратиме лише ту ділянку кімнати, яку ви хочете. Просто налаштуйте спеціальний датчик, і ви можете бути впевнені, що робот-пилосос не проїде по маленьких дитячих іграшках, розлитому корму для собак чи котів чи пазлах на підлозі. Це означає, що вам не доведеться щоразу прибирати все підряд, коли ви вмикаєте робота.

Графік роботи
Підключивши робот-пилосос до застосунку, ви можете легко запрограмувати його дії на наступний запланований час. Налаштуйте його прибирання у певний час щодня, наприклад, коли ви не вдома (на роботі чи в школі). Коли ви повернетеся, ваш будинок завжди буде чистим, і вам не доведеться мати справу з ранковим безладом, таким як крихти від сніданку.

Функція миття підлоги
Цей робот-пилосос також має вбудовану функцію миття підлоги. Це означає, що він може не лише пилососити різні поверхні, але й виконувати їх вологе прибирання. Це чудове рішення, особливо якщо у вашому будинку багато ламінованих або плиткових підлог. Ви можете бути впевнені, що весь бруд (навіть засохлий) зникне з вашого будинку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип прибирання | Волога, Суха |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряду акумулятора | 240 годину |
| Час зарядки | 240 год |
| Висота | 98 мм |
| Висота робота-пилососа | 98 |
| Глибина | 350 |
| Глибина робот-пилососа | 350 мм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Харчування | Мережа 220В |
| Стан | Нове |
| Тип харчування | Мережа |
| Колір корпусу | Чорний |
| Час роботи від акумулятора | 150 ч |
| Ширина | 350 (мм) |
| Ширина робота-пилососа | 350 |
- Ціна: 9 999 ₴

