-9%










Тостер SMEG TSF03WHEU
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тостер Smeg TSF03WHEU крупним планом
1.ПІДСМАЖЕННЯ БУЛОЧКИ
Тостер Smeg TSF03WHEU має дуже широкі камери для підсмажування – вони можуть вмістити скибочки будь-якої товщини і навіть булочку, розрізану навпіл.
2МЕТАЛЕВІ РУЧКИ ТА ОСНОВА
Основа з нековзними ніжками та ручка керування нагрівачем хромовані – вони елегантно доповнюють дизайн тостера.
3ВРАЖАЮЧЕ ФІНІШ
Корпус пристрою Smeg TSF03WHEU виготовлений з пофарбованої сталі – це дозволило створити представлену модель у різних колірних варіантах.

У комплекті Smeg TSF03WHEU

1тостер
2лотки для крихт
3Інструкція користувача польською мовою
4Гарантійний талон
Smeg – надійний бренд
На ринку з 1948 року
16 філій по всьому світу
Італійський дизайн

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smeg |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість відділень | 4 |
| Кількість тостів | 4 |
| Призначення | Побутове |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичне центрування тостів | Так |
| Піддон для крихт | Так |
| Функція підігріву | Так |
| Функція розморожування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.8 кг |
| Глибина | 200 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Стан | Нове |
- Ціна: 8 340 ₴


