




Електрогриль притискний Tefal OptiGrill+ GC717D10
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електричний контактний гриль Tefal GC717D10 Optigrill+ сріблясто-сірий
- Новий гриль у оригінальній упаковці
- Потужність: 2000 Вт
- Кількість програм гриля: 6
- Ручний режим: чотири налаштування температури
- Антипригарні пластини для гриля: 30 см x 20 см
Tefal GC717D10 Оптигриль+
Tefal OptiGrill+ GC717D – це розумний електричний гриль, який щоразу забезпечує ідеальні результати. Завдяки його передовим функціям та точному керуванню приготування м’яса, риби, овочів або бутербродів на грилі стає простим, швидким та приємним.
Оберіть з програм, адаптованих для м’яса, риби, птиці, овочів, бургерів або сендвічів – кожна страва буде ідеально приготована.
Ручний режим з 4 налаштуваннями температури дозволяє повністю контролювати процес приготування, що ідеально підходить для більш креативних страв.
Це ідеальний пристрій для тих, хто любить смачну та здорову їжу. Завдяки передовим функціям та простоті використання, приготування на грилі вдома стає швидким, точним та приємним.
Ручний режим з 4 налаштуваннями температури дозволяє повністю контролювати процес приготування, що ідеально підходить для більш креативних страв.
Це ідеальний пристрій для тих, хто любить смачну та здорову їжу. Завдяки передовим функціям та простоті використання, приготування на грилі вдома стає швидким, точним та приємним.

Специфікація
- Виробник: Tefal
- Колір: Сріблясто-сірий
- Потужність: 2000 Вт
- Кількість програм гриля: 6
- Ручний режим: чотири налаштування температури
- Антипригарні пластини для гриля: 30 см x 20 см
- Деталі, які можна мити в посудомийній машині: тарілки та піддон для крапель
- Матеріал: корпус з нержавіючої сталі
- Довжина кабелю: 1,2 м
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Варіант установки | Настільний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Тип приладу | Електричний контактний гриль |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри гриля | |
| Вага | 4.5 кг |
| Висота | 460 мм |
| Глибина | 190 мм |
| Ширина | 346 мм |
| Розміри робочої поверхні | |
| Глибина робочої поверхні | 200 мм |
| Ширина робочої поверхні | 300 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 0.8 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Лоток для жиру | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Знімні пластини, що нагріваються | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматична система приготування | Так |
| Індикатор готовності до роботи | Так |
| Можна мити в посудомийній машині | Знімні пластини та лоток |
| Знімний піддон для соку | Так |
- Ціна: 7 510 ₴


