-9%






Мультипіч Philips Ovi Dual Series 3000 NA350/03
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Подвійна аерофритюрниця PHILIPS серії 3000 NA350/03
Аерофритюрниця з двома попередньо запрограмованими температурними ящиками для приготування традиційної картоплі фрі, замороженої картоплі фрі, курки, м'яса, овочів, риби, тортів та розігріву. Насолоджуйтесь безмежними можливостями приготування лише з одним кухонним приладом.Технологія RapidAir
Наша запатентована конструкція оптимізує циркуляцію тепла не лише навколо їжі, але й крізь неї, гарантуючи, що її не потрібно перевертати.
Компактний дизайн та велика місткість
9 літрів ємності для 1,5 кг продуктів – це все, що вам потрібно для приготування різноманітних страв
Інтуїтивно зрозумілий сенсорний екран
Інтуїтивно зрозумілий сенсорний екран з 8 зручними програмами приготування
Синхронізоване приготування їжі
Автоматично синхронізує час приготування між 2 висувними ящиками, гарантуючи, що всі страви готові до подачі разом
Додаток HomeID
Відкрийте для себе світ смачних рецептів страв для аерофритюрниці у нашому додатку HomeID від наших досвідчених шеф-кухарів.
Деталі можна мити в посудомийній машині
Кошик покритий антипригарним покриттям , а всі знімні частини можна мити в посудомийній машині для легкого очищення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 2750 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 443 мм |
| Глибина | 314 мм |
| Ширина | 382 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття чаші | Да |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм оливи | 9 л |
| Оглядове віконце | Немає |
| Стан | Нове |
- Ціна: 7 899 ₴

