-9%










Портативна акустика Marshall Kilburn III Black and brass (1007443)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маршалл Кілберн III
Marshall Kilburn III — це портативна Bluetooth-колонка в ретро-стилі, яка працює до 50 годин безперервно на одному заряді! Захищена від бризок та пилу, вона пропонує високоякісний об'ємний звук без мертвих зон та динамічне регулювання гучності.
Міцний акумулятор дозволяє відтворювати музику до 50 годин без підзарядки
Технологія True Stereophonic 360° забезпечує високоякісний об'ємний звук без мертвих зон
Клас захисту IP54 (Ingress Protection) забезпечує стійкість до бризок з усіх напрямків та помірного пилу.
Динамічна гучність – середні, високі та низькі частоти підлаштовуються під рівень гучності без шкоди для якості звуку
Стабільне бездротове з'єднання з технологією Bluetooth 5.3 Auracast (можна підключити кілька пристроїв)

Знайомтесь з Bluetooth-колонкою Marshall Kilburn III
До 50 годин роботи від акумулятора
Відкрийте для себе компактну колонку з потужним акумулятором, який забезпечує до 50 годин безперервної роботи без необхідності підзарядки! Цієї ємності акумулятора достатньо навіть для багатогодинної вечірки на свіжому повітрі. Marshall Kilburn III оснащений зручною шкіряною ручкою для перенесення та розроблений для портативності. Батарейку можна замінити, тому ви можете продовжити термін служби колонки та продовжувати використовувати її навіть після кількох років використання.
Повне стерео
Завдяки технології True Stereophonic 360° з переробленою акустикою та усуненням сліпих зон, об'ємний звук досягає вас, де б ви не були. Він також може похвалитися винятковою деталізацією та динамікою. Широкосмугові динаміки та покращене налаштування забезпечують чіткі високі частоти, округлі середні частоти та глибокі баси.
Водо- та пилонепроникність
Bluetooth-колонка Marshall Kilburn III має клас захисту IP54, що означає, що вона може витримувати бризки води з усіх боків та помірне потрапляння пилу. Ви можете використовувати її на вечірках та на вулиці, не турбуючись про те, що легкий дощ може її пошкодити.
Динамічний обсяг
Налаштуйте гучність на будь-який рівень, не турбуючись про якість звуку! Marshall Kilburn III розроблений для налаштування високих, середніх та басових частот відповідно до гучності вашого пристрою. Навіть на найгучніших вечірках ви можете розраховувати на збереження всіх музичних деталей та звучання, яке відповідає задуму виконавця.
Просте керування
Класичні ручки дозволяють легко керувати параметрами колонки Marshall Kilburn III — гучністю, басами та високими частотами — без зайвої електроніки чи сенсорних екранів. Використовуйте кнопку M для доступу до пресетів та перевірки рівня заряду батареї. Ця панель керування також надає пристрою унікального ретро-відчуття.
Заряджайте телефон від динаміка
Батарея вашого телефону низька, а поруч немає розетки? Підключіть свій пристрій до динаміка для швидкої зарядки! Marshall Kilburn III оснащений портом USB-C (універсальна послідовна шина Type-C) та функцією заряджання, що дозволяє йому використовуватися як зовнішній акумулятор.
Стабільні з'єднання
Bluetooth-колонка Marshall Kilburn III використовує технологію Bluetooth 5.3 Auracast, яка дозволяє підключати кілька колонок, що також її підтримують. Це бездротове з'єднання характеризується високою стабільністю та швидкістю, споживаючи при цьому мінімальну потужність.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Marshall |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм, AUX-вхід |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Мінімальна частота | 45 Гц |
| Сумарна потужність звуку | 50 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 169 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Ширина | 273 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримувані бездротові інтерфейси | Bluetooth |
| Стан | Нове |
| Час роботи від акумулятора | 50 ч |
- Ціна: 14 799 ₴

