




Мультипіч Philips HD9876/90
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ФРИТЮРНИЦЯ БЕЗ ЖИРУ PHILIPS HD9880/90 OVI SMART 2.0 8.3 л 2000 Вт
✔️ ТЕХНОЛОГІЯ ШВИДКОГО КОМБІНОВАНОГО ПОВІТРЯ
✔️ XXL МІСТНІСТЬ 8,3 л
✔️ ПУЛЬТ ДИСТАНЦІЙНОГО КЕРУВАННЯ ТА ДОДАТОК
✔️ ЗДОРОВА ЇЖА ТА РІЗНОМАНІТНІ ФУНКЦІЇ
- Готуйте їжу з до 99% меншою кількістю жиру завдяки гарячому повітрю.
- Оберіть один із багатьох способів приготування: смаження, гриль, запікання, тушкування, сувід, запікання, сушіння або розморожування.
- Додатки HomeID та NutriU пропонують сотні покрокових рецептів, що дозволяє вам повністю персоналізувати свої страви.
✔️ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ТЕХНОЛОГІЯ RAPID COMBIAIR
- Автоматичне регулювання часу, температури та швидкості повітряного потоку.
- Низька швидкість – ніжні стейки та тушковане м’ясо.
- Висока швидкість – хрустка картопля фрі та ідеально підрум’янені страви.
✔️ КОМФОРТ ТА ЗРУЧНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ
- Кошик QuickClean нового покоління – швидке очищення та придатний для миття в посудомийній машині.
- Вбудований харчовий термометр – ідеально підходить для приготування стейків та м’яса.
- Таймер до 180 хвилин , цифровий інтерфейс та функція підтримки тепла.
✔️ ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Бренд: Philips
- Модель: HD9880/90
- Серія: 7000, Ovi Smart 2.0
- Тип: Аерофритюрниця
- Потужність: 2200 Вт
- Місткість кошика: 8,3 л (місткість XXL)
- Технологія: Швидкий CombiAir
- Максимальна температура: 200°C
- Автоматичні програми та регульований термостат
- Підключення до Wi-Fi та дистанційне керування через додаток
- Корпус CoolWall стійкий до високих температур
- Таймер: до 180 хвилин
- Матеріал: пластик та нержавіюча сталь
- Розміри: 335 x 357 x 443 мм
- Вага: 9,4 кг
- Додаткові функції: смаження, гриль, випікання, тушкування, сувід, запікання, сушіння, розморожування
- Можна мити в посудомийній машині
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна температура | 200 град. |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 35.1 мм |
| Глибина | 44.7 мм |
| Ширина | 33.5 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття чаші | Да |
| Місткість картоплі | 2 г |
| Дисплей | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм оливи | 8.3 л |
| Оглядове віконце | Немає |
| Стан | Нове |
| Тип фільтра | Немає |
| Фільтр проти запаху | Немає |
| Функція автовідключення | Так |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 9 900 ₴

