




Блендер стаціонарний SMEG BLC01BLMEU
Кухонний блендер Smeg Collezione BLC01BLMEU — це кухонний прилад, який відрізняється не лише ефективністю, а й естетичним дизайном. З його допомогою ви зможете приготувати безліч корисних та смачних страв.
Високошвидкісний блендер доступний у двох версіях: BLC01 у матово-білому та матово-чорному кольорах та BLC02 у матово-смарагдово-зеленому кольорі з вакуумним насосом. Інгредієнти ідеально змішуються і досягають дивовижних результатів завдяки 5 автоматичним програмам : від dir="auto">Smoothie до Vegetable Smoothie овочів; Frozen Dessert для приготування однорідних і гладких десертів; для приготування смузі та заморожених напоїв або простого подрібнення льоду. Для програм Smoothie, Vegetable Smoothie та Frozen Dessert ви також можете активувати режими Single або Family Serving. Після кожного використання функція AutoClean гарантує швидке та ретельне очищення. Просто додайте трохи води та невелику кількість нейтрального миючого засобу, потім натисніть кнопку. Після завершення процесу та спустошення глечика ваш блендер знову готовий до використання.
Цей високошвидкісний блендер потужністю 1400 Вт9-швидкісний регулятор швидкості з " dir="auto">ЖК- дисплеєм , на якому відображається вибрана швидкість, таймер для ручного режиму і зворотний відлік для автоматичних програм. оснащена автоматичними функціями іімпульсним режимом для точного керування тривалістю та частотою
Глек Tritan™ Renew з мірною склянкою об'ємом 30 мл міцний і легкий, а його ємність л забезпечує зручність використання. До комплекту входять такі аксесуари:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smeg |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Імпульсний режим | Так |
| Кількість швидкостей | 9 |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Режим Турбо | Ні |
| Тип управління | Електронне |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Вінчик для збивання | Ні |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Насадка для замісу тіста | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.18 кг |
| Висота | 421 мм |
| Глибина | 225 мм |
| Ширина | 168 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Колір корпусу | Чорний |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Об'єм глечика | 1.5 л |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Матеріал глечика блендера | Тритан |
| Стан | Нове |
- Ціна: 18 499 ₴

