




Монітор Samsung ViewFinity S5 S34C500GAU
Samsung ViewFinity S50GC LS34C500GAUXEN 34" UWQHD 100Hz HDR
34-дюймовий монітор Samsung ViewFinity S50GC – це потужний інструмент для професіоналів, що пропонує широкий екран UWQHD зі співвідношенням сторін 21:9, що забезпечує більший робочий простір, ідеальний для багатозадачності. Завдяки HDR10, одному мільярду кольорів та широкій динамічній гамі зображення яскраві та деталізовані, з глибоким чорним та яскравим білим відтінками. Сертифікований TUV інтелектуальний захист очей автоматично регулює яскравість відповідно до вашого оточення, зменшує випромінювання синього світла та усуває мерехтіння для комфортного перегляду під час тривалого використання.
Більше можливостей на одному екрані
Бачите більше, ніж будь-коли раніше. Незалежно від того, чи працюєте ви над проектом, чи переглядаєте відео запоєм, побачте кожну деталь на ширшому екрані Ultra-WQHD 21:9. Це найпростіший спосіб максимально використати площу екрана та по-справжньому виконувати кілька завдань одночасно на одному екрані.
Мільярд кольорів з неймовірною глибиною
Точність передачі кольорів та деталей для всіх типів контенту. Завдяки широкій колірній гамі, майже нескінченним відтінкам та динамічному діапазону HDR10, який робить темні кольори ідеально темними, а яскраві – ще яскравішими, кожен фрагмент контенту приємно переглядати та сприймати саме так, як задумав автор.
Захист очей вдень і вночі
Комфорт для очей – це ключовий фактор. Сенсор монітора виявляє навколишнє освітлення та автоматично регулює яскравість. Режим комфорту для очей зменшує вплив синього світла, а функція усунення мерехтіння підвищує комфорт.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 34 дюйм |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | VA |
| Формат екрану | 21:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 100 Гц |
| Широкоформатний екран | Так |
| Функції | |
| Веб-камера | Ні |
| Мова меню | Англійська, Німецький, Іспанська, Український |
| Розміри | |
| Вага | 4.9 кг |
| Висота | 458 мм |
| Глибина | 221 мм |
| Ширина | 815 мм |
| Екран | |
| Час відгуку | 5 мс |
| Кількість кольорів екрану | 1.07 млн. кольорів |
| Контрастність хххх:1 | 3000 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 350 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вбудований мікрофон | Ні |
| Вхід/Вихід | USB |
| Кількість роз'ємів HDMI | 2 |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Поворот на 90 градусів | Ні |
| Регулювання висоти | Ні |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 32 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| DisplayPort | Так |
| VESA | 100 х 100 мм |
| Роздільна здатність екрану | 3440х1440 |
| Стан | Нове |
| Тип | Монітор |
- Ціна: 12 699 ₴





