




Мультипіч Philips Dual Basket Airfryer 5000 Series NA555/00
Хрусткі, ідеально приготовані та містять до 90% менше жиру
Технологія RapidAir Plus з унікальним зіркоподібним дизайном дозволяє гарячому повітрю швидше циркулювати навколо та всередині їжі, забезпечуючи рівномірне приготування всередині та зовні, що призводить до смачних домашніх страв.

2 кошики 2 розмірів для кожного прийому їжі
9-літрова аерофритюрниця з двома кошиками та функцією приготування на пару: 6-літровий ящик для основних страв, картоплі фрі та ваших улюблених страв, а також 3-літровий ящик для гарнірів та закусок. Вона може вмістити до 1100 г картоплі фрі, 1600 г овочів або 12 курячих гомілок. Великий кошик також може вмістити цілу курку вагою 1,2 кг.

Плануйте готувати їжу одночасно
Автоматично синхронізуйте час приготування в 2 кошиках, щоб страви були готові одночасно.

Приготування на пару
Наша технологія приготування гарячим повітрям забезпечує щедру подачу пари для овочів, риби, пельменів або випічки, завдяки чому страва має ніжну текстуру, не розмокнувши та не розмокнувши. Вона зберігає до 87% більше поживних речовин, ніж варіння.

Більше жодних жирових залишків
Функція автоматичного очищення парою дозволяє легко видаляти жир з великого кошика та навколо нагрівальної трубки.

Чудові рецепти, придатні для використання в аерофритюрниці, завдяки додатку HomeID
Відкрийте для себе аерофритюрницю з двома кошиками та персоналізованими рецептами в додатку HomeID. Отримайте покрокові інструкції та доступ до сотень смачних рецептів із власними персоналізованими налаштуваннями.

Рівномірно приготовлена їжа без пригорілих плям
Функція приготування на парі та гарячим повітрям забезпечує ідеальні умови для приготування, запобігаючи пригорянню.

Краща консистенція інгредієнтів
90% споживачів задоволені смаком. Технології RapidAir Plus та Air Steam забезпечують дбайливе приготування на парі та хрустку їжу, приготовлену гарячим повітрям.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість програм приготування | 12 |
| Максимальна температура | 200 град. |
| Споживана потужність | 2750 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 355 мм |
| Глибина | 444 мм |
| Ширина | 383 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичні програми | 12 |
| Антипригарне покриття чаші | Да |
| Місткість картоплі | 9 г |
| Дисплей | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм оливи | 9 л |
| Відсік для шнура | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Стан | Нове |
| Функція автовідключення | Так |
| Колір корпусу | Срібло |
- Ціна: 12 000 ₴

