




Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Dreame Z30 Aqua Cycle
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dreame |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Напруга акумулятору | 29.6 В |
| Об'єм пилозбірника | 0.6 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип | Вертикальний+портативний |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха , Волога |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.2 кг |
| Висота | 1106 мм |
| Глибина | 256 мм |
| Ширина | 256 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Додаткова комплектація | Щітка для прибирання шерсті тварин |
| Об'єм котла (бака для води) | 0.4 л |
| Рівень шуму | 86 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряду акумулятора | 240 годину |
| Стан | Нове |
| Час роботи від акумулятора | 90 ч |
- Ціна: 18 600 ₴













