




Кухонна машина Kenwood Titanium Chef Baker XL KVL85.224SI
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кухонна машина Kenwood KVL85.224SI Chef Titanium Baker оснащена потужним 1200-ватним мотором Chef Motor™, який без зусиль справляється навіть із найскладнішими завданнями. Окрім мішання за допомогою високоякісних насадок, ви оціните також вбудовані ваги EasyWeigh™ і дві вкладені одна в одну чаші DuoBowl, які спрощують процес приготування. У комплект також входить потужний блендер ThermoResist, а завдяки м’ясорубці машина може подрібнювати м’ясо на різну текстуру або допомогти у приготуванні домашніх ковбас. Не лише розумні функції та корисні насадки, а й стильний, сучасний дизайн роблять Chef Baker XL справжньою окрасою будь-якої кухні.

Механізм LightLift для легкого підйому голови кухонної машини

Функція зважування в чаші

Чаші DuoBowl

Потужність 1200Вт

Система планетарного змішування
Вбудовані ваги з точністю до 1 граму
Вбудовані ваги EasyWeigh роблять зважування легким і точним - з точністю до 1 гр. Зважуйте інгредієнти безпосередньо в чаші або у насадці, наприклад, у блендері чи у кухонному комбайні.

Дві чаші в комплекті
Дві чаші з високоякісної нержавіючої сталі, об'ємом 7 л і 5 л. Чаша об’ємом 5 л поміщається в більшу, що полегшує зберігання.

Потужний двигун ChefMotor™ 1200 Вт
Оснащена витривалим двигуном потужністю 1200 Вт з цифровим керуванням, кухонна машина Titanium Chef Baker дозволяє готувати ідеальну випічку та десерти. Завдяки цьому машина впорається навіть із найскладнішими кухонними завданнями, такими як замішування тіста для хліба чи піци. Вона замішує до 2,5 кг дріжджового тіста і збиває до 16 яєчних білків за раз!

3 насадки з нержавіючої сталі, які можна мити в посудомийній машині:
К-подібна насадка – її дизайнерська форма є секретом ідеальних результатів. Вона дозволить вам приготувати смачні тістечка, наприклад, бісквітні або пісочні, печиво, цукерки, різноманітні начинки, пюре та багато інших страв.
Вінчик – неперевершений у збиванні вершків і приготуванні безе, суфле, тістечок, соусів і майонезу. Він аерує маси, надаючи їм легку і пухку консистенцію. Суміш змішується рівномірно, незалежно від кількості інгредієнтів.
Гак для тіста – швидко та ефективно замішує тісто, наприклад, для домашньої пасти, піци, хліба чи пончиків. Запобігає надмірному підйому тіста під час замішування.

Насадка-гнучкий збивач
Гнучка насадка-збивач ідеально збирає всі інгредієнти зі стінок чаші, м'яко перемішуючи їх і перетворюючи в оксамитові гладкі креми або ідеальні бісквітні коржі.

Скляний блендер 1,6 л
Ємність до 1,6 л і 4 леза з нержавіючої сталі дозволяють готувати великі порції, такі як фруктовий коктейль або овочевий сік, смузі, пюре, соуси, супи, креми або дитячі страви. Більш того, він легко і швидко кришить лід. Блендер виготовлений з якісного скла ThermoResist™, стійкого до високих і низьких температур.

М'ясорубка
Завдяки міцній металевій конструкції корпусу, м'ясорубка легко подрібнює м'ясо, рибу, твердий сир, фрукти і овочі. Вона допоможе вам приготувати домашні паштети, муси, сосиски та різноманітні начинки. Насадка оснащена трьома решітками з діаметром отворів: 3 мм, 4,5 мм і 8 мм і міцними сталевими лезами.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kenwood |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал чаші | Нержавіюча сталь |
| Призначення | Побутове |
| Об'єм чаші | 7 л |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Тип приладу | Кухонний комбайн |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Комплектація | |
| Блендер | Так |
| Вінчик для збивання | Так |
| Матеріал глечика блендера | скло |
| Міні-млинок | Так |
| М'ясорубка | Так |
| Насадка для замісу тіста | Так |
| Об'єм блендера | 1600 мл |
| Соковижималка для цитрусових | Ні |
| Відцентрова соковижималка | Ні |
| Емульсійна насадка | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 370 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Імпульсний режим | Так |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Насадки в комплекті | Блендер, Віночок, К-образна насадка, Гак для тіста |
| Стан | Нове |
- Ціна: 35 500 ₴






