




Саундбар Denon DHT-S217
Denon DHT-S217
Насолоджуйтесь об'ємним звуком, відтворюйте музику та подкасти з ваших улюблених служб, і все це з неймовірною простотою використання. Звучить як ідеальна звукова панель? Саме таким є Denon DHT-S217! Цей невеликий пристрій порадує вас чудовою якістю звуку, який видає.
Технологія Dolby Atmos створить відчуття об'ємного звучання
Широкий діапазон звуку дозволить вам насолоджуватися неймовірними враженнями від перегляду фільмів
4K HDMI зі зворотним аудіоканалом дозволить відтворювати аудіо з ваших улюблених потокових програм
Режими звуку гарантують вам насолоду чудовим звуком незалежно від обставин
Просте налаштування та керування дозволить вам одночасно виводити звук з декількох пристроїв із звукової панелі
Низкопрофільний дизайн, який можна кріпити на стіні, дозволяє легко знайти місце для нього

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denon |
| Вид товару | Саундбар |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип | Бездротовий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.6 кг |
| Висота | 67 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Ширина | 890 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Цифровий коаксіальний вхід | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | HDMI, USB, Аудіовхід, Оптичний вхід |
| Кількість динаміків | 1 |
| Кількість каналів | 2.1 |
| Підтримувані бездротові інтерфейси | Bluetooth |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Стан | Нове |
- Ціна: 11 030 ₴

