




Електрогриль притискний Tefal OptiGrill GC772D10
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Ті, хто шукає ефективний пристрій завдяки його високій потужності 2100 Вт
- Тим, хто хоче розумний пристрій , який вимірює товщину продукту з точністю до міліметра, а потім автоматично регулює температуру та час приготування на грилі для ідеальних результатів.
- Любителі необмежених можливостей у приготуванні багатьох речей одночасно
- Для любителів смаженої свинячої шиї та не тільки
Найважливіша інформація про електричний гриль TEFAL OPTIGRILL GC772D
Основна інформація :
- Потужність : 2100 Вт
- Автоматичні програми: 9
- Площа гриля: 600 см² - закритий гриль / 1200 см² - коли гриль розкладений
- Розморожування: Так
- Додаткові аксесуари в комплекті: додаток для рецептів на смартфон, який можна завантажити
Додаткова інформація :
- Розумний гриль: Так
- Кількість автоматичних програм приготування: Червоне м'ясо, бургери, ковбаски, свинина, птиця, риба, морепродукти, сендвічі, овочі
- Автоматична система приготування: Так
- Індикатор автоматичної готовності: круглий кольоровий індикатор
- Індикатор готовності: кольоровий індикатор
- Розміри тарілки: 30x20 см
- Знімні пластини: Так
- Деталі, які можна мити в посудомийній машині: тарілки та піддон для крапель
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Варіант установки | Настільний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 2100 Вт |
| Габаритні розміри гриля | |
| Висота | 189 мм |
| Глибина | 345 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Знімні пластини, що нагріваються | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 367 (кг) |
| Індикатор готовності до роботи | Так |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Можна мити в посудомийній машині | Так |
| Площа поверхні | 600 см2 |
| Стан | Нове |
| Знімний піддон для соку | Так |
| Тип приладу | Гриль |
| Тип установки | Настільний |
- Ціна: 8 000 ₴



