


Мультипіч Philips Airfryer 5000 Series XXL Connected HD9285/96
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики продукту:
- Підключення до застосунку NutriU
- Аерофритюрниця 16 в 1
- 7,2 літра (1,4 кг)
- Технологія швидкого повітря
- Аксесуари для випікання та гриля
- Сумісний з HD9957/00, HD9959/00
Підключіть пристрій до телефону, щоб готувати здорові страви для всієї родини
Наш інтуїтивно зрозумілий додаток NutriU – ваш нерозлучний кухонний партнер – безперешкодно підключається до вашої аерофритюрниці, щоб відкривати для себе та ділитися смачними новими рецептами , а також дозволяє вам стежити за приготуванням страв на відстані, поки ви насолоджуєтеся іншими справами.
Оберіть, налаштуйте, розслабтеся
Не хвилюйтеся — додаток NutriU крок за кроком проведе вас , щоб ви могли готувати улюблені страви для всієї родини щодня . Підтримка Amazon Alexa дозволяє керувати пристроєм за допомогою голосових команд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об`єм | 7.2 л |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Тип управління | Електронне |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.55 кг |
| Висота | 330 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття чаші | Да |
| Місткість картоплі | 1400 г |
| Кількість режимів приготування | 16 |
| Максимальна потужність печі | 2000 Вт |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал чаші | Алюміній |
| Знімна чаша | Да |
| Тип фільтра | металевий |
- Ціна: 11 750 ₴

