-9%








Електрогриль притискний Tefal OptiGrill GC774D10
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


Гриль Tefal OptiGrill GC774D10

Tefal Оптигриль
Tefal Optigrill – це рішення для всіх любителів грилю цілий рік. Цей інтуїтивно зрозумілий електричний гриль дозволяє готувати широкий спектр інгредієнтів завдяки автоматичним програмам. Отримуйте ідеальні результати грилювання щоразу .

Автоматичне приготування з датчиком
Tefal OptiGrill оснащений системою автоматичного сенсорного приготування . Це дозволяє електричному грилю визначати кількість та товщину інгредієнтів, а потім відповідно регулювати час приготування та температуру.
Автоматичні програми
Завдяки інтуїтивно зрозумілому управлінню приготування улюблених страв за допомогою Tefal OptiGrill стане дитячою забавкою. Виберіть одну з автоматичних програм і насолоджуйтесь смачним м’ясом, птицею, рибою або овочами.
Безмежні можливості
З додатковими аксесуарами, такими як деко та вафельні пластини, Tefal Optigrill стає універсальним інструментом. Ваша творчість – єдина межа. Завдяки цим аксесуарам ви можете готувати піцу, запіканки та торти, серед іншого.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Варіант установки | Настільний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 2100 Вт |
| Габаритні розміри гриля | |
| Вага | 6.8 кг |
| Висота | 189 мм |
| Глибина | 345 мм |
| Ширина | 367 мм |
| Розміри робочої поверхні | |
| Глибина робочої поверхні | 200 мм |
| Ширина робочої поверхні | 300 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 0.8 м |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Площа поверхні | 600 см2 |
| Стан | Нове |
| Тип приладу | Гриль |
| Тип управління | Кнопкове |
| Тип установки | Настільні |
- Ціна: 8 899 ₴

