




Мультипіч Tefal Easy Fry & Grill XXL EY801D15


Використовуйте сепаратор Flexcook для розділення інгредієнтів.
Використовуйте сепаратор Flexcook для розділення інгредієнтів.
Широкий вибір можливостей - картопля фрі, курка, піца, овочі, риба, десерти, сушіння, ручний режим.
Завантажте безкоштовний додаток, підключіться до свого пристрою та насолоджуйтесь покроковими рецептами.
Використовується до 99% менше жиру, ніж у класичній фритюрниці.
Tefal Easy Fry&Grill XXL EY801D
*тестовано у 2022 році на замороженій картоплі фрі порівняно з духовками класу А.
**тестовано у 2023 році на замороженій картоплі фрі.
Готуйте без зусиль завдяки 8 автоматичним програмам (картопля фрі, курка, піца, м’ясо, риба, овочі, десерти) та ручному режиму. Використовуйте роздільник Flexcook , щоб адаптувати прилад до ваших потреб. Наприклад, зніміть його, коли смажите кілька порцій картоплі фрі, або використовуйте для розділення інгредієнтів.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість програм приготування | 8 |
| Об`єм | 6.5 л |
| Споживана потужність | 1830 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 432 мм |
| Глибина | 303 мм |
| Ширина | 362 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичні програми | 8 |
| Антипригарне покриття чаші | Да |
| Кількість режимів приготування | 8 |
| Максимальна потужність печі | 1830 Вт |
| Максимальна температура | 220 °C |
| Призначення | Побутове |
| Об'єм оливи | 6.5 л |
| Стан | Нове |
| Знімна чаша | Да |
- Ціна: 5 700 ₴


