-9%






Тостер SMEG TSF03CREU
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smeg |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Кількість відділень | 4 |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичне центрування тостів | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Одностороннє обсмажування | Так |
| Піддон для крихт | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція підігріву | Так |
| Функція розморожування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.8 кг |
| Висота | 198 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Тип управління | кнопочно-механічний |
- Ціна: 8 499 ₴





