




Монітор Samsung 34" Odyssey OLED G8 G85SD (LS34DG850SUXDU)
Бачити все, що важливо
Перегляньте панорамне зображення
Насолоджуйтесь ще кращим зображенням
Аудіо без додаткових динаміків
Насолоджуйтесь зручним підключенням
Завантажте зображення високої якості
Попрощайтеся з мерехтінням екрана
Транслюйте контент через Wi-Fi
Дивіться контент у кінематографічному форматі
Отримайте перевагу в роботі та розвагах з монітором 21:9! Дивіться фільми в кінематографічному форматі без чорних смуг та пориньте в ігри з ширшим полем зору, що забезпечує кращий огляд. Працюйте комфортніше, розмістивши два документи поруч та зменшивши навантаження на очі. Більше робоче місце означає більше комфорту для роботи та розваг!
Приголомшливий образ
Монітор із QD-OLED-панеллю гарантує неперевершений візуальний досвід. Пориньте у глибокі чорні кольори та насолоджуйтесь ідеальною контрастністю. Технологія квантових точок забезпечує виняткову насиченість кольорів, а поєднання з OLED дозволяє насолоджуватися бездоганною деталізацією тіней. Приготуйтеся до фільмів кінематографічної якості та неймовірних ігрових вражень.
Багатство кольорів
Відкрийте для себе світ понад мільярда кольорів! Розгляньте кожну деталь у багатій палітрі відтінків, від ледь помітних градацій до інтенсивних, яскравих відтінків. Насолоджуйтесь неперевершеною графікою в іграх, фільмах та творчій роботі. Насолоджуйтесь бездоганним відтворенням кольорів, яке оживляє кожен проект і переносить вас у саме серце подій!
Зображення кращої якості
Технологія HDR оживляє зображення завдяки насиченим кольорам, глибоким чорним та сліпучим білим відтінкам, що забезпечує виняткову реалістичність та багату деталізацію! Відкрийте для себе нюанси в темних та світлих ділянках зображення, які раніше залишалися поза увагою. Незалежно від того, чи ви граєте в ігри, дивитеся фільм чи редагуєте фотографії, ви будете вражені якістю вашого контенту.
Бездротовий та зручний
Звільніть свій стіл від кабелів та створіть охайний робочий простір. Вбудований Bluetooth дозволяє миттєво та бездротово підключати мишу, клавіатуру, навушники та інші аксесуари. Забудьте про хаос та насолоджуйтесь чистим, організованим робочим місцем, яке сприяє продуктивності.
Вбудована система Samsung Tizen
Оптимізуйте свою роботу та розваги за допомогою Samsung Tizen. Скористайтеся перевагами передової операційної системи, яка забезпечує плавну роботу та просте керування з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Насолоджуйтесь доступом до широкого вибору програм та потокових сервісів, які спростять вашу роботу та забезпечать приємні розваги.
Плавна гра, яка вас порадує
AMD FreeSync Premium Pro — це передова технологія, яка усуває всі артефакти — від надокучливих розривів і заїкань до проблем із синхронізацією. Насолоджуйтесь насиченими кольорами, глибокою контрастністю та неймовірною деталізацією, які оживлять ваші улюблені ігри в HDR.
Насичені кольори та яскраве зображення
Енергозберігаюча технологія квантових точок оживляє зображення монітора, відтворюючи красиві та деталізовані зображення. Багата кольорова палітра додає нового виміру фільмам, іграм та фотографіям! Крім того, точне відтворення кольорів спрощує графічний дизайн і гарантує, що ваші проекти виглядатимуть саме так, як ви хочете.
Відрегулюйте висоту монітора
Завдяки регулюванню висоти ви можете ідеально налаштувати монітор відповідно до свого зросту та стилю сидіння! Таким чином, ви уникнете болю в шиї та спині та збережете правильну поставу, отримавши більший комфорт під час роботи та гри. Попрощайтеся з незручними позами. Покращте своє самопочуття, насолоджуйтесь комфортнішими розвагами та подбайте про своє здоров'я.
Оптимальний кут нахилу
Завдяки можливості регулювання кута нахилу екрана ви можете легко налаштувати його на рівень своїх очей, усуваючи відволікаючі відблиски та забезпечуючи оптимальний огляд. Це означає комфортний перегляд та зменшення навантаження на очі, незалежно від того, чи сидите ви за столом, чи затишно влаштувавшись на дивані. Насолоджуйтесь комфортом вашого екрану!
Насолоджуйтесь плавним та чітким зображенням
Завдяки DisplayPort якість зображення значно покращиться! Грайте в ігри з вищою роздільною здатністю та насолоджуйтесь вражаюче плавними сценами. Фільми набудуть реалістичності завдяки покращеній контрастності та яскравості. Ви побачите більше деталей, яскравіші кольори та просто краще, цікавіше зображення, що зробить ваші розваги ще приємнішими!
Дія не дасть вам зачепитися!
Цей ігровий монітор занурить вас у світ розваг! Висока частота оновлення забезпечує неймовірно плавний ігровий процес, а швидкий час відгуку усуває ореоли, забезпечуючи чітке та чітке зображення. Спеціальні режими також оптимізують дисплей для певних ігор, а унікальний дизайн створює неповторну атмосферу, обіцяючи чудові розваги!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 34 дюйм |
| Тип матриці | OLED |
| Формат екрану | 21:9 |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Інтерфейси | |
| Версія USB | 3.2 |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort, USB |
| Кількість роз'ємів HDMI | 2 |
| Розміри | |
| Вага | 5.5 кг |
| Висота | 363 мм |
| Глибина | 128 мм |
| Ширина | 814 мм |
| Екран | |
| Кількість кольорів екрану | 1.07 млн. кольорів |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 250 cd/m² |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Регулювання висоти | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Функції | |
| Мова меню | Англійська, Німецький, Іспанська, Український |
| Користувальницькі характеристики | |
| DisplayPort | Так |
| VESA | 100 x 100 мм |
| Версія HDMI | 2.1 |
| Кількість динаміків | 2 |
| Роздільна здатність екрану | 3440х1440 |
| Тип | Монітор |
| Частота зміни кадрів | 175 |
- Ціна: 37 099 ₴






