-9%










Портативна колонка JBL Boombox 3 Wi-Fi Black (JBLBB3WIFIBLKEP)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Сумарна потужність звуку | 180 Вт |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 257 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Ширина | 482 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9.62 (кг) |
| Час відтворення музики (годин) | 24 |
| Час зарядки (год) | 4.5 |
| Харчування | батареї |
| Підтримувані бездротові інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi |
| Стан | Нове |
| Тип | колонки |
| Тип харчування | Працює від батареї |
| Час роботи від акумулятора | 24 ч |
- Ціна: 19 699 ₴










