




Портативна колонка JBL Charge 6 White (JBLCHARGE6WHT)
Тривалий робочий час
З'єднання без перешкод
Не хвилюйтеся про бризки
Колонка та портативний зарядний пристрій в одному
Функція зовнішнього акумулятора врятує вас, коли ваш телефон почне розряджатися, а ви все ще захочете слухати музику. Не дозволяйте розрядженому акумулятору зіпсувати вам задоволення. Тепер ви можете насолоджуватися улюбленою музикою протягом тривалого часу, забезпечуючи безперервне відтворення ваших улюблених треків, незалежно від обставин.
Візьміть повний контроль
Хочете мати повний контроль над своїм динаміком? Тепер ви можете це зробити. Завдяки спеціальному додатку ви отримаєте необмежені можливості для персоналізації та налаштування звуку відповідно до ваших уподобань. Замість того, щоб обмежуватися базовими налаштуваннями, ви можете точно налаштувати параметри звуку або створити власні профілі – і все це зі свого смартфона.
Помножте кількість показів
Об'єднавши кілька динаміків в одну систему, ви отримаєте ще кращі враження. Наповніть увесь свій дім об'ємним звуком, який обов'язково занурить вас у вечірку чи розслаблюючий вечір. Керуйте всім з одного місця та насолоджуйтесь чудовим звуком, адаптованим до ваших потреб.
Мобільна зручність
Портативна Bluetooth-колонка дарує вам необмежену свободу. Ви можете легко взяти її з собою на пікнік у парку, на велосипедну прогулянку або на спонтанну зустріч з друзями на свіжому повітрі. Ви також можете забути про надокучливі кабелі – просто підключіть колонку до свого мобільного пристрою та слухайте улюблену музику!
Бездротова сучасність
Завдяки Bluetooth 5.4 ви можете насолоджуватися улюбленою музикою без перерв та перешкод. Попрощайтеся з частими зарядками – його заряду вистачить надовго. А розширений радіус дії технології дозволяє вільно пересуватися по будинку, не втрачаючи зв'язку та насолоджуючись кришталево чистим звуком.
Безпечна та швидка зарядка
Ви на вечірці чи просто слухаєте улюблену музику вдома, і динамік раптово перестав працювати? Завдяки широко використовуваному стандарту USB-C (універсальна послідовна шина типу C) ви можете швидко, легко та безпечно заряджати свій пристрій. А симетричний дизайн порту означає, що ви легко підключите кабель з першого разу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Мінімальна частота | 56 Гц |
| Сумарна потужність звуку | 40 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 99 мм |
| Глибина | 94 мм |
| Ширина | 229 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряду акумулятора | 3 годину |
| Стан | Нове |
| Тип | колонки |
| Рівень шуму | 80 |
| Час роботи від акумулятора | 28 ч |
- Ціна: 6 899 ₴






