-9%










Портативні колонки JBL Xtreme 4 Camo (JBLXTREME4CAMO)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


JBL Xtreme 4
Портативна водонепроникна колонка з потужним звуком JBL Pro та зручним плечовим ременем
Функції

Новий вимір потужного звуку JBL Pro
Завдяки подвійним низькочастотним динамікам, подвійним драйверам та подвійним пульсуючим басовим випромінювачам JBL ви легко зануритеся в динамічний, повнодіапазонний звук з глибокими басами та високою деталізацією. Пориньте в музику, куди б ви не пішли.

До 24 годин відтворення плюс 6 годин із функцією Playtime Boost
Тепер у вас є саундтрек для ваших пригод на цілий день. Переміщуйте JBL Xtreme 4 з кімнати в кімнату або беріть його на вечірку в саду чи на пляж. А завдяки 24-годинному часу роботи від акумулятора ви можете грати від заходу до сходу сонця, перш ніж потрібно буде заряджати його. Щоб отримати додаткові 6 годин відтворення, просто натисніть кнопку Playtime Boost. Вона точно налаштовує та оптимізує продуктивність для гучнішого та чіткішого звуку.

Зручний плечовий ремінь
Ви можете носити динамік через плече або відрегулювати ремінець, щоб носити його через тіло – залежно від вашого стилю та настрою.
Характеристики

Підсилення звуку зі штучним інтелектом
Отримайте максимум від вашого динаміка. Технологія AI Sound Boost аналізує сигнал у режимі реального часу за допомогою алгоритму штучного інтелекту, який передбачає рух динаміка та налаштовує його параметри. Це дозволяє вам повною мірою використовувати можливості драйвера та динамічний діапазон, забезпечуючи кращий та потужніший звук. Вона також зменшує спотворення навіть на високій гучності, максимізуючи продуктивність басів та загальну гучність.

Захист від води та пилу
Завдяки водонепроникності та пилонепроникності за стандартом IP67, портативна колонка JBL Xtreme 4 може впоратися практично з будь-яким середовищем, від вечірки біля басейну до пікніка на пляжі.

Підключіть кілька динаміків за допомогою Auracast
Хочете ще більше професійного звуку JBL ? Об’єднайте два динаміки Xtreme 4 у стереосистему для ширшого звукового простору. Для великих вечірок Auracast бездротово з’єднує кілька динаміків JBL. Крім того, ви можете створити атмосферу вечірки за допомогою JBL PartyBoost, використовуючи додаток JBL Portable для з’єднання Xtreme 4 з іншими динаміками з підтримкою JBL PartyBoost.

Більше енергії завдяки вбудованому портативному зарядному пристрою
Не зупиняйте розваги. Вбудований портативний зарядний пристрій JBL Xtreme 4 дозволяє заряджати пристрої, не зупиняючи музику.

Змінний акумулятор*
Хочете, щоб ваш динамік служив довше? Замініть батарейку* за три простих кроки, і ваш JBL Xtreme 4 знову працюватиме на повну потужність. *Запасна батарейка продається окремо

Швидка зарядка
Потрібно швидке підзарядження, щоб музика продовжувала грати в кінці вечірки? Десять хвилин зарядки дадуть вам ще дві години музики.

Портативний додаток JBL
За допомогою застосунку JBL Portable ви можете отримувати оновлення, підтримку та користуватися додатковими функціями прямо на своєму телефоні. Налаштуйте звук за допомогою різноманітних пресетів еквалайзера. Ви також можете повністю налаштувати еквалайзер, щоб відрегулювати високі, середні та низькі частоти на свій смак.

Частково виготовлено з перероблених матеріалів
Решітка динаміка JBL Xtreme 4 виготовлена з переробленого пластику та тканини. Продукт упакований у папір, сертифікований FSC, надрукований соєвим чорнилом.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Мінімальна частота | 44 Гц |
| Сумарна потужність звуку | 70 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір корпусу | Камуфляж |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 149 мм |
| Глибина | 141 мм |
| Ширина | 297 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряду акумулятора | 3.5 годину |
| Підтримувані бездротові інтерфейси | Bluetooth |
| Тип | колонки |
| Рівень шуму | 80 |
| Час роботи від акумулятора | 24 ч |
- Ціна: 10 999 ₴



