-9%






Кавомашина автоматична Philips Series 3300 EP3323/40
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики продукту
- Приготуйте 5 ароматних напоїв: від класичного еспресо до холодної кави
- Інтуїтивно зрозумілий сенсорний екран з барвистими піктограмами дозволяє легко вибрати вашу улюблену каву
- Система SilentBrew забезпечує на 40% тихішу роботу під час помелу та заварювання
- Міцна керамічна кавомолка з 12 налаштуваннями помелу
- Класичний спінювач молока – ідеальна піна для капучино та шоколаду
- Функція «Моя кава» дозволяє регулювати міцність, кількість кави та рівень піни.
- Фільтр AquaClean дозволяє заварювати до 5000 чашок без видалення накипу
- Легке очищення завдяки знімній групі заварювання та деталям, які можна мити в посудомийній машині

Смачна кава одним натисканням кнопки - 5 різних напоїв
Одним натисканням кнопки ви можете приготувати каву з вишуканим ароматом та ідеальної температури. Оберіть один із 5 напоїв: від класичного еспресо та чорної кави, через еспресо лунго, до освіжаючої кави з льодом та гарячої води для чаю.Тихе приготування кави завдяки технології SilentBrew
Насолоджуйтесь улюбленим напоєм у спокої. Наша провідна в галузі технологія SilentBrew використовує акустичне гасіння та тихий помел, що забезпечує на 40% тихішу роботу та винятково приємний процес заварювання.
Інтуїтивна персоналізація з функцією My Coffee
Сучасний сенсорний екран з барвистими піктограмами дозволяє миттєво вибирати напої. Функція «Моя кава» дозволяє точно налаштувати міцність заварювання, кількість кави в чашці та рівень спінювання молока відповідно до ваших індивідуальних уподобань.Виняткова довговічність та насичений смак завдяки керамічній млинці
Розкрийте повний смак кожного зерна. Міцна керамічна кавомолка пропонує 12 налаштувань помелу, від дрібного до грубого. Керамічна конструкція гарантує довговічність і забезпечує роками служби кавомолки.
Оксамитова піна завдяки класичному піноутворювачу
Приготуйте густу, оксамитову піну для капучино або гарячого шоколаду лише за два кроки. Класичний спінювач молока неймовірно простий у використанні та дозволяє насолоджуватися напоями кавової якості в комфорті вашого дому.До 5000 чашок без видалення накипу завдяки фільтру AquaClean
Запатентований фільтр AquaClean забезпечує чистоту води та запобігає утворенню накипу всередині кавомашини. Завдяки йому ви можете приготувати до 5000 чашок кави без необхідності видалення накипу з машини, забезпечуючи безперебійну роботу.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Об`єм | 1.8 л |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Тип використовуваної кави | Мелений, Зерна |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Додаткові функції | |
| Автоматичне очищення від накипу | Так |
| Контроль міцності кави | Так |
| Одночасне приготування двох чашок | Так |
| Подача гарячої води | Так |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Регулювання температури кави | Так |
| Спосіб приготування еспрессо | автоматичний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.5 кг |
| Висота | 370 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Ширина | 246 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Так |
| Дисплей | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм контейнера для зерен | 0.28 г |
| Знімний лоток для збору крапель | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 17 299 ₴

